Казино за брзо плаќање преку Интернет

Една од карактеристиките на казиното за брза исплата е преписката помеѓу името и реалните активности. „Брз пијалок“ - преведен од англиски значи брзи плаќања. Група креатори на услуга за коцкање преку Интернет остана зачудена од веќе познатите шеми на Интернет за да ги измамат играчите во онлајн казината. Решението за овој проблем беше создавање на сопствено размислување, кое не ги крши законите на ниту една земја и морал, наречено „Казино за брза исплата“.

Проблемот со измамата не е единствениот во овој вид услуги. Ова вклучува повеќедневна потврда за проверка на сметката, и специјални доцнења во плаќањата и „стапици“ во правилата и условите за користење на казиното. Казиното за брза исплата е создадено за да ги воодушеви чесните играчи со стабилни победи и брзи исплати!

FastPay Casino

Казиното има официјална лиценца за игри Дама Н.В. со регистрационен број 152125. Исто така, има своја сопствена деноноќна техничка поддршка. За да ја контактирате поддршката, се дадени телеграмски канал, образец за повратни информации, е-пошта и копче за брз контакт за регистрирани корисници.

Казиното привлекува се повеќе нови играчи ширум светот. Активен е од 2018 година и за тоа време заработи брилијантна репутација. FPC се прославува пред целиот свет за да го подобри брендот на коцкање преку Интернет. Веб-страницата на казиното е достапна на 18 јазици, вклучувајќи германски, руски, англиски, украински, казахстански, полски, чешки и други.

FastPay

Можете да отидете на страницата преку врската.

Интерфејс и функционалност на страницата

Официјалната веб-страница на Fast Play Casino е адаптирана не само за компјутери и лаптопи, туку и за разни мобилни уреди - од таблети до паметни телефони. Шемата на бои е „мазна“ и не ги оптеретува очите, доминираат темните пријатни тонови.

За погодност, на горниот дел има „заглавие“ за брз пристап до делови како „За компанијата“, „Поддршка“, „Плаќања“, „Промо“, „Турнири“ и „Најава или регистрација“. Директно под него има блок со основни информации за нови бонуси, програми за лојалност, промоции и неделни турнири што се превртуваат.

Подолу се дадени основните информации за играта. Во него, можете да изберете одредени даватели на услуги, да ја пронајдете саканата игра или само да го погледнете каталогот што е претставен во онлајн казиното. Треба да се напомене дека изборот на даватели на игри е над 40 ставки. Постојат стотици игри директно на веб-страницата за брзо плаќање казино.

На дното на страницата се најновите добитници во игрите, како и врвните добитници на целото постоење на казино. Покрај тоа, овој дел од веб-страницата содржи неделни турнири во кои можете да влезете под одредени услови.

И на самиот крај е формуларот за регистрација, кој ги вклучува стандардните ставки:

 1. е-пошта;
 2. лозинка;
 3. избор на валута (УСД, ЕУР, НОК, CAD, AUD, NZD, PLN, ZAR, JPY, BTC, ETH, BCH, LTC, куче, USDT);
 4. телефонски број;
 5. Задолжително читање на Условите и правилата, Политика за приватност.

Игри и даватели на услуги

FastPay

Библиотеката за брзо плаќање казино содржи огромен број провајдери и нивни понуди за игри: Amatic, BTG, BGaming, Booming, EGT, ELK, EvoPlay, Belatra, Blueprint, Endorphina, Fantasma, Fugaso, Old skool, All41 Studios, Playson , Рабкат и други даватели на услуги.

Лавовскиот дел од претставените игри се слот машини. Нема игри застарени во казиното. Каталогот редовно се ажурира и ажурира. Сите дилери на коцкање на интернет казино обезбедуваат услуги со модерна 3Д анимација, нестандардни кругови на награди, експандери и други поволности.

Казиното за брза исплата обрнува внимание не само на слот машините, туку исто така ја надополнува својата линија со разни движења на коцкање. На пример, постојат категории со сите видови рулет, блек џек и бакарат. Формата и границите на игрите, исто така, се разликуваат во зависност од табелите.

Регистрација и верификација

Отворањето сметка во казиното „Брза исплата“ е апсолутно лесно. За да го направите ова, треба да кликнете на копчето за регистрација во"заглавието" на страницата или да се спуштите до формуларот за регистрација.

Започнете регистрација во казиното FastPay

Регистрацијата е прилично едноставна и вклучува стандардни ставки за Интернет: е-пошта, лозинка, главната валута што се користи и телефонскиот број. Потребно е да се запознаете со условите, политиката за приватност и да го проверите соодветното поле пред да кликнете на копчето „регистрирај се“ во формата.

theе биде испратена врска до наведената адреса за е-пошта за активирање на вашата сметка за игра. Треба да ја следите врската во писмото и да се најавите на веб-страницата на казиното. Веднаш се препорачува да ги пополните вашите лични податоци во делот"Податоци за профилот". Треба да наведете име и презиме, датум на раѓање, пол, земја, град, адреса и поштенски код. Важно е да се пополнат вистинити податоци за да се избегнат конфликти и непријатни ситуации. Администрацијата на услугата може да ги провери вашите податоци за исправност во секое време.

Во иднина можеби ќе треба да поминете низ постапката за верификација. Се спроведува на индивидуална основа. На пример, играч е осомничен за фаул игра или мулти-сметководство, стилот на коцкање или IP-адресата постојано се менуваат. Процесот на верификација се состои во поставување на високо-квалитетни фотографии на документи: национален пасош или лична карта, последната сметка за регистрација и слика на екранот или фотографија од картичката на системот за плаќање.

FastPay Casino

Бонуси и промоции

Казиното за брзо плаќање практикува лојална политика кон своите играчи, а особено кон новодојденците. Во казиното честопати се извршуваат програми за бонуси за првиот депозит на сметка за игри.

Бонус за прв депозит 100% (до 100 евра или долари + 100 бесплатни вртења). Ова е промоција за нови играчи кои имаат можност да ја зголемат почетната банка. Постојат неколку правила:

 • прв депозит од 20 УСД/ЕУР, 0,002 БТК, 0,05 ЕТХ, 0,096 БЦХ, 0,4 ЛТЦ, 8800 ДОGEИ;
 • направете го вашиот прв депозит без да користите бонус код;
 • облогот е 50x од износот на бонусот;
 • нема ограничување на износот на добивките за бонус во готовина;
 • 100 бесплатни вртења се издаваат за по 20 во рок од 5 дена.

Казиното исто така обезбедува индивидуална ВИП-програма за секој заинтересиран играч, чии услови можат да се најдат на веб-страницата во делот „Промо“.

Финансиски трансакции

Казиното за брзо плаќање е отворено за многу системи за плаќање, валути на пари и крипто-валути. Значи, можете да го надополните балансот на вашата игра користејќи:

 • Виза, Мастеркард и Маестро;
 • електронски паричници WebMoney Ecopayz, Neteller, Skrill, Muchbetter, Mifinity, Rapid transfer, EcoVoucher, Neosurf;
 • криптовалути: Биткоин, Bitcoin готовина, Ethereum, Litecoin, DOGEcoin, Tether.

Повлекувањето пари е достапно на 13 од услугите дадени погоре. Ограничувањата на депозитите се движат од 10 до 4000 евра или долари, крипто валута - нема ограничување на максималниот износ. Повлекувањето е на располагање од 20 долари/евра, од 0,01 биткоин, литекоин или етер, догекоин е достапен од илјада и други ограничувања - од 20.

Временската рамка за повлекување од скоро сите услуги е од една минута до 2 часа - ова е најбрзото и најгарантирано повлекување на добиените средства меѓу слични услуги на онлајн казино.