Казино Fastpay без бонуси за депозити

FastPay Casino

Клучниот концепт е Казино за брзо плаќање - брзи исплати на сите играчи! Ова казино се појави со причина. Група филијали на услуга за коцкање преку Интернет наиде на целосна измама во индустријата за игри на среќа. Но, проблемот со измамата е далеку од единствениот недостаток. Потврда за верификација на сметка, која трае до 5-7 дена, одложувања во плаќањата, „стапици“ во правилата на казиното - за да го смените сето ова, беше создадено казино за брза исплата! Тоа ви овозможува да добивате инстант исплати, постојана поддршка и дарежливи бонуси.

Казиното за брза исплата е лиценцирано од Дама Н.В. со регистарски број 152125. Постои и 24-часовна услуга за поддршка. Можете да контактирате со него на каналот Телеграм, исто така се достапни образец за повратни информации, адреса за е-пошта и копче за „брза“ комуникација за регистрираните корисници - сето ова може да го најдете на веб-страницата на FPC.

Професионалноста на тимот креатори се потврдува со континуираното зголемување на публиката на онлајн казина. Се повеќе американски и европски играчи се регистрираат. Затоа веб-страницата на казиното е достапна на 18 јазици во светот.

Одете во казино

Регистрација и верификација

Секој кој има 18 години може да регистрира сметка за игра. Играчите од каде било во светот можат да користат услуги за коцкање на Fastpay, доколку таквите активности се дозволени во земјата во која се наоѓаат.

Отворање сметка во казиното FastPay е лесно. За да го направите ова, треба да кликнете на копчето"регистрација" на страницата или да се спуштите на страницата - стигнуваме до формуларот за регистрација.

Постапката за регистрација е едноставна и вклучува стандардни ставки:

FastPay

 • е-пошта;
 • лозинка;
 • главната валута што се користи (може да имате неколку паричници со различни валути и крипто-валути);
 • телефонски број.

Важно! Прво, мора да се запознаете со условите, политиката за приватност и да го проверите соодветното поле пред да кликнете на копчето „регистрирај се“ во формата.

Линк за активирање на вашата сметка на играта ќе биде испратен до наведената адреса за е-пошта. Треба да кликнете на него и да се најавите на веб-страницата на казиното. После тоа, се препорачува да се обезбедат лични податоци во соодветниот дел од сметката: име и презиме, датум на раѓање, пол, земја, град, адреса и поштенски код. Потребно е само да пополните вистински податоци за да избегнете непријатни ситуации. Администрацијата на услугата може да ги провери овие информации за исправност во секое време.

Можеби во иднина ќе мора да поминете низ постапката за верификација. Се спроведува во посебни случаи, или ако износот на повлекување е поголем од утврдената граница. Посебни случаи се кога играчот е осомничен за фаул игра или мулти-сметководство: стилот на коцкање или IP-адресата постојано се менуваат. Процесот на верификација се состои во поставување фотографии од документи: национален пасош или лична карта, нова сметка за комунални услуги за регистрација и слика од екранот или фотографија од картичката на платниот систем.

Со регистрација на услугата, новодојдениот ќе има пристап до промоциите што ги одржува онлајн казиното.

Бонус промоции

Лојалноста кон играчите е важен приоритет за казиното за брза исплата. Програмите за бонуси за почетници работат во казино постојано.

Одете во казино

Бонус за прв депозит 100% (бонус до 100 евра/долари (или друга валута во овој еквивалент) + 100 бесплатни вртења). Оваа промоција е наменета за нови играчи кои имаат можност да ја зголемат почетната банка. Но, постојат неколку правила:

 • прв депозит од 20 УСД/ЕУР, 0,002 БТК, 0,05 ЕТХ, 0,096 БЦХ, 0,4 ЛТЦ, 8800 ДОGEИ;
 • направете го вашиот прв депозит без да користите бонус код;
 • облогот е 50x од износот на бонусот;
 • нема ограничување на износот на добивките за бонус во готовина;
 • 100 бесплатни вртења се издаваат за по 20 во рок од 5 дена.

Казиното исто така обезбедува индивидуална програма за ВИП за секој заинтересиран играч, што може да се најде на веб-страницата во делот „Промо“.

Fastpay исто така има без бонуси за депозити што се достапни во сабота. Важна забелешка: играчи од 2-то ВИП-ниво можат да аплицираат за таков бонус. Важен услов е играчот да треба да собере минимален износ на облози за 6 дена пред денот на издавање на бонусот. Тоа е еднакво на 100 евра или еквивалентно на други валути: 100 УСД, 0,01 БТК, 0,25 ЕТХ, 0,5 БЦХ, 1,9 ЛТЦ, 44 000 ДОИ.

Се земаат предвид само обложувалниците поставени помеѓу 03:00 часот по московско време (00:00 часот по UTC) во недела и 23:59 часот по UTC (02:59 сабота - по московско време) во петок.

FastPay Casino

Добивките се разликуваат според нивото:

 • Ниво 2: 15 бесплатни вртења, добивки, облози 50x;
 • Ниво 3: 25 бесплатни вртења, добивки, облози 45x;
 • Ниво 4: 35 бесплатни вртења, добивки, облози 40x;
 • 5 ниво: 45 бесплатни вртења, добивки, облози 35 пати;
 • Ниво 6: 55 бесплатни вртења, добивки, облози 30x;
 • 7 ниво: 75 бесплатни вртења, добивки, облози 25x;
 • Ниво 8: 100 бесплатни вртења, добивки, облози 20x;
 • Ниво 9: 150 бесплатни вртења, добивки, облози 20x;
 • Ниво 10: 500 бесплатни вртења, добивки, облози 10x.

Добивките што ги надминаа овие максимални граници ќе бидат откажани на крајот на обложувалниците.

Игри и даватели на услуги

Каталогот за брзо плаќање казино содржи голем број на сите видови игри од: Amatic, BTG, BGaming, Booming, EGT, ELK, EvoPlay, Belatra, Blueprint, Endorphina, Fantasma, Fugaso, Old skool, All41 Studios, Playson , Рабкат и други даватели на услуги.

Денес во казиното нема застарени или стари игри. Библиотеката постојано се ажурира со нови дилери и нивните игри. Казиното го користи само најновиот софтвер со модерна 3Д технологија за анимација.

Казиното за брза исплата обрнува внимание не само на слот машините, туку исто така ја надополнува својата линија со другите игри на среќа. На пример, постојат категории со различен рулет, блек џек и бакарат. Формата и границите на овие игри варираат од табела до табела.

Финансиски трансакции

Казиното за брза исплата создаде широка финансиска инфраструктура околу себе. Така, казиното работи со низа популарни системи за плаќање, валути и крипто-валути. Значи, можете да го надополните балансот на вашата игра користејќи картички Visa, Mastercard и Maestro. Достапни се електронски паричници: Webmoney Ecopayz, Neteller, Skrill, Muchbetter, Mifinity, Rapid transfer, EcoVoucher, Neosurf. И, се разбира, криптовалути: Bitcoin, Bitcoin cash, Ethereum, Litecoin, DOGEcoin, Tether.

Повлекувањето пари е достапно на 13 од услугите дадени погоре. Ограничувањата на депозитите се движат од 10 до 4000 евра или долари, крипто валута - нема ограничување на максималниот износ. Повлекувањето е на располагање од 20 долари/евра, од 0,01 биткоин, литекоин или етер, догекоин е достапен од илјада и други ограничувања - од 20.

Временската рамка за повлекување од скоро сите услуги е од една минута до 2 часа - ова е најбрзото и најгарантирано повлекување на добиените средства меѓу слични услуги на онлајн казино.

Одете во казино