Казино Fastpay - бонуси и промо кодови

Искусните коцкари веќе слушнале за казиното „Брза исплата“ и ги знаат сите негови карактеристики. Што е најважно, казиното го развиваат искусни филијали кои не беа задоволни од ситуацијата во индустријата.

Постојани измами на играчи, „стапици“ во однос на условите за користење на услугите, повеќедневна потврда на сметките за игри - ова е само мал список на проблеми што ги обвиткаа онлајн казината.

Казиното за брза исплата е исклучок од правилото, бидејќи главната работа за услугата е само квалитетот на услугите и клиентот. Во текот на 3 години од своето постоење, онлајн казината станаа еден од најголемите проекти за коцкање. Услугата долго време привлекуваше играчи во Европа и Америка.

Карактеристиките на казиното се како што следува:

 • официјалната веб-страница е прилагодена не само за компјутери, туку и за мобилни уреди;
 • веб-страницата е преведена на повеќе од 18 јазици, вклучувајќи турски, германски, француски, норвешки фински, чешки, украински, казакстански и други;
 • казиното има деноноќна техничка поддршка, што секогаш ќе помогне во решавањето на проблемите на играчите;
 • FPC ви овозможува да имате повеќе паричници во различни валути и крипто-валути: ЕУР, УСД, CAD, AUD, NZD, NOK, PLN, JPY, ZAR, BTC, ETH, BCH, LTC, DOGE;
 • верификацијата на сметката е опционална доколку повлекувањето е до 2000 долари или евра.

Клучниот концепт на казино е корелацијата помеѓу името и реалната состојба на работите. Брзите исплати на освоените пари се приоритет број 1 за казината. Лојалноста и сите видови промоции, кои ќе ги разгледаме подолу, се однесуваат на казиното за брза исплата.

Транспарентноста на казиното е загарантирана со официјалната лиценца за игри на Дама Н.В., со број 152125.

Казино FastPay

Бонус програми

FastPay Bonuses

Fastpay се однесува со нови корисници на казино со посебна лојалност. Промоциите што се практикуваат во услугата за коцкање за почетници, ви овозможуваат двојно да го зголемите износот на првиот депозит и да добиете бесплатни вртења (бонус до 100 евра или долари + 100 бесплатни вртења).

Се разбира, постојат некои правила:

 • првиот депозит мора да биде од 20 УСД/ЕУР, 0,002 БТК, 0,05 ЕТХ, 0,096 БЦХ, 0,4 ЛТЦ, 8800 ДОGEИ;
 • бонусот нема да работи ако првиот депозит е повеќе од 100 УСД/ЕУР или во други валути во истиот еквивалент;
 • мора да го направите вашиот прв депозит без да го користите бонус-кодот, во спротивно промото нема да работи;
 • облогот е 50x од надополнетиот износ;
 • нема ограничување на износот на добивките за бонус во готовина;
 • 100 бесплатни вртења се издаваат за по 20 во рок од 5 дена.

Така, ако нов коцкар ја надополни својата сметка за 50 УСД за прв пат, тогаш за да ги исполни условите за обложување, треба да постави облози во вкупна вредност од 2500 УСД (50х50). Бонусот за добредојде мора да се искористи во рок од два дена - исто така е потребен овој услов. Ако целиот бонус не е расчистен, парите и добивките добиени со негова помош едноставно исчезнуваат. Можете да откажете таков бонус во вашиот личен профил во делот „Бонуси“ или да контактирате со 24/7 поддршка за помош.

100 бесплатни вртења (бесплатни вртења) - дадени на корисникот секој ден, 20 вртења за 5 дена. Добивките од овој тип на бесплатни вртења имаат ограничувања: 50 евра или долари, 0,05 БТК, 0,125 ЕТХ, 0,24 БЦХ, 0,95 ЛТЦ, 22 000 КУИ. Ова ограничување се однесува и на добиената сума при исполнување на условите за обложување.

Брзи врти на казино FastPay се дел од бонусот. Ако бонусот или добивката од бесплатни вртења се откажани, дневното издавање на FS запира. Важно е да се знае дека обложувалниците со пари за бонус и бесплатни вртења на кој било начин не влијаат на зголемувањето на нивото на ВИП програмата.

Постои уште една слична промоција, која дава втора шанса (за второ надополнување на депозитот) да ја зголеми почетната банка за коцкар (втора шанса со 75% бонус до 50 ЕУР/УСД). И таа има слични правила:

 • втор депозит од 20 УСД/ЕУР, 0,002 БТК, 0,05 ЕТХ, 0,096 БЦХ, 0,4 ЛТЦ, 8800 ДОGEИ;
 • бонусот нема да работи ако вториот депозит е повеќе од 50 УСД/ЕУР или во други валути во истиот еквивалент;
 • направете депозит без да користите бонус код;
 • облогот е ист - 50x од надополнетиот износ;
 • нема ограничување на износот на добивката.

Во овој случај, ако играчот по втор пат ја надополни сметката на играта за 75 УСД, тогаш условите за обложување се еднакви на 3750 УСД (износот на депозитот се множи со облогот).

Казиното исто така обезбедува индивидуална програма за ВИП за секој заинтересиран играч, што може да се најде на веб-страницата во делот „Промо“.

FastPay

Вчитајте го бонусот во вторник и петок

Секој вторник, некои играчи добиваат е-пошта со специјална покана за бонус за повторно вчитување. Може да се активира со правење минимален депозит од 20 ЕУР/УСД или во друга валута во овој еквивалент. Можете исто така да направите депозит во крипто валута. Падови: 0,002 BTC, 0,05 ETH, 0,096 BCH, 0,4 LTC, 8800 DOGE.

Други правила за повторно вчитување на бонусот:

 • направете депозит без код за бонус;
 • повторно вчитување е 50% од депозитот направен во вторник;
 • максимален износ на бонус: 100 EUR, USD, 0,01 BTC, 0,25 ETH, 0,5 BCH, 1,9 LTC, 44,000 DOGE;
 • Условите за обложување зависат од нивото на играчот: од 4 до 7 ниво - 40x од бонус и нивоа 8-10 - 35x.

Бонусот за повторно вчитување во петокот е сличен, но има некои разлики во однос на нивото на играчот. Значи, 4-то ниво - бонус 50% од депозитот (до 50 ЕУР/УСД), ниво 5 - 55% од депозитот (до 100 ЕУР/УСД), 6 - бонус 60% (до 150 ЕУР/УСД) , 7-ми ниво - 65% од депозитот (до 200 ЕУР/УСД), 8 - 75% бонус (до 200 ЕУР/УСД), 9-то ниво - 100% (до 200 ЕУР/УСД), 10-то ниво - 150 % од депозитот (до 200 ЕУР/УСД).

Важно е да се напомене дека максималниот износ на бонуси е достапен во соодветниот еквивалент од 100 УСД/ЕУР во други валути и крипти.

Бонус за подигање на готовина

Овој вид бонуси е достапен од 8-то ВИП-ниво на играчот. За префрлување на:

 • Ниво 8 - 150 € поттик;
 • 9-то ниво - 1000 евра;
 • 10 ниво - 2500 евра.

Сите бонуси во готовина може да се конвертираат во други валути, еквивалентни на еврото. Влогот е 10 пати поголем од износот на бонусот. Важно е таквиот подарок да не се кредитира автоматски. За да го добиете, треба да контактирате со услугата за поддршка (образец за повратни информации или брз разговор на страницата - иконата во долниот десен агол на екранот).

FastPay Casino

Бонус за роденден

Бонусот за роденден е достапен од 2-то ВИП ниво на играчот. Исто така, не се издава ако коцкарот доби ограничувања за ладење или самоисклучување. Бонусот е достапен само еднаш годишно - на роденден. За да го добиете, треба да контактирате со услугата за поддршка на онлајн казино. Исто така, играчот мора да го исполни следниов услов: облогот од моментот на издавање на последниот бонус за роденденот мора да биде најмалку 50% од потребниот број поени што одговара на тековното ниво на играчот.

Месечно 10% поврат на средства без облог

Овој бонус може да го бараат играчи само од 9-то ВИП ниво. Нивоата 9 и 10 ќе добијат 10% од загубите во слотови со 0x облог во 21:00 часот по московско време (или 18:00 часот по полноќ) на првиот ден од секој месец. Облозите не се сметаат како пари од бонус во слотови при пресметување на бонусот. Се земаат предвид само загубите во слотови или во"во живо". Игри на табла и други игри се исклучени од месечното враќање на парите.