Kazino me Pagesa të Shpejta në internet

Një nga tiparet e Fast Pay Casino është korrespondenca midis emrit dhe veprimeve aktuale."Pije e shpejtë" - e përkthyer nga anglisht do të thotë pagesa të shpejta. Një grup krijuesish të një shërbimi të lojërave të fatit në internet u habitën nga skemat tashmë të njohura në Internet për të mashtruar lojtarët në kazinotë në internet. Zgjidhja e këtij problemi ishte krijimi i një ideje të vet, e cila nuk shkel ligjet e asnjë vendi dhe morali, të quajtur Fast Pay Casino.

Problemi i mashtrimit nuk është i vetmi në këtë lloj shërbimi. Kjo përfshin konfirmimin shumë ditor të verifikimit të llogarisë, dhe vonesat speciale në pagesa, dhe"kurthet" në rregullat dhe kushtet e përdorimit të kazinosë. Kazino e Pagesave të Shpejta u krijua për të kënaqur lojtarët e ndershëm me fitime të qëndrueshme dhe pagesa të shpejta!

FastPay Casino

Kazinoja ka një licencë zyrtare lojrash Dama N.V. me numrin e regjistrimit 152125. Ajo gjithashtu ka mbështetjen e vet teknike gjatë gjithë ditës. Për të kontaktuar mbështetjen, sigurohen një kanal Telegram, një formë reagimi, një e-mail dhe një buton i shpejtë i kontaktit për përdoruesit e regjistruar.

Kazinoja po tërheq gjithnjë e më shumë lojtarë të rinj në të gjithë botën. Ajo ka qenë aktive që nga viti 2018 dhe gjatë kësaj kohe ka fituar një reputacion të shkëlqyer. FPC po bën një emër për të gjithë botën për të përmirësuar markën e lojërave të fatit në internet. Uebfaqja e kazinosë është në dispozicion në 18 gjuhë, përfshirë gjermanisht, rusisht, anglisht, ukrainas, kazak, polak, çek dhe të tjera.

FastPay

Ju mund të shkoni në sit përmes lidhjes.

Ndërfaqja dhe funksionaliteti i faqes

Uebfaqja zyrtare e Fast Play Casino është përshtatur jo vetëm për kompjuterë dhe laptopë, por edhe për pajisje të ndryshme mobile - nga tabletët në smartphone. Skema e ngjyrave është"e butë" dhe nuk i lodh sytë, mbizotërojnë tonet e errëta të këndshme.

Për lehtësi, në krye ka një"kokë" për qasje të shpejtë në seksione të tilla si"Rreth Kompanisë","Mbështetje","Pagesat","Promo","Turnetë" dhe"Identifikimi ose Regjistrimi". Drejtpërdrejt poshtë tij është një bllok me informacione themelore në lidhje me shpërblimet e reja, programet e besnikërisë, promovimet dhe turnet javore që përmbysen.

Më poshtë keni informacionin bazë të lojës. Në të, ju mund të zgjidhni disa ofrues, të gjeni lojën që dëshironi, ose thjesht të shikoni në katalogun që paraqitet në kazino në internet. Duhet të theksohet se zgjedhja e ofruesve të lojërave është mbi 40 artikuj. Ka qindra lojëra direkt në uebfaqen e Fast Pay Casino.

Në fund të faqes janë fituesit më të fundit në lojëra, si dhe fituesit kryesorë të të gjithë ekzistencës së kazinosë. Për më tepër, kjo pjesë e faqes në internet përmban turne të përjavshëm, në të cilat mund të hyni në kushte të caktuara.

Dhe në fund të fundit është formulari i regjistrimit, i cili përfshin artikujt standardë:

 1. email;
 2. fjalëkalimin;
 3. zgjedhja e monedhës (USD, EUR, NOK, CAD, AUD, NZD, PLN, ZAR, JPY, BTC, ETH, BCH, LTC, DOG, USDT);
 4. numri i telefonit;
 5. Leximi i detyrueshëm i Termave dhe Kushteve, Politika e Privatësisë.

Lojërat dhe ofruesit

FastPay

Biblioteka e Fast Pay Casino përmban një numër të madh të ofruesve dhe ofertat e tyre të lojërave: Amatic, BTG, BGaming, Booming, EGT, ELK, EvoPlay, Belatra, Blueprint, Endorphina, Fantasma, Fugaso, Old skool, All41 Studios, Playson , Rabcat dhe ofrues të tjerë.

Pjesa më e madhe e lojërave të paraqitura janë makinat e fatit. Nuk ka lojëra të vjetruara në kazino. Katalogu azhurnohet dhe azhurnohet rregullisht. Të gjithë tregtarët e lojërave të fatit në kazino ofrojnë shërbime me animacion modern 3D, raunde jostandarde çmimesh, zgjerues dhe përfitime të tjera.

Kazino e Pagesave të Shpejta i kushton vëmendje jo vetëm makinave të fatit, por gjithashtu plotëson linjën e saj me lëvizje të ndryshme të lojërave të fatit. Për shembull, ka kategori me të gjitha llojet e ruletës, blackjack dhe baccarat. Forma dhe kufijtë e lojërave gjithashtu ndryshojnë në varësi të tabelave.

Regjistrimi dhe verifikimi

Hapja e një llogarie në kazino Fast Pay është absolutisht e lehtë. Për ta bërë këtë, duhet të klikoni në butonin e regjistrimit në"kokën" e faqes ose të zhvendoseni te formulari i regjistrimit.

Filloni Regjistrimin në Casino FastPay

Regjistrimi është mjaft i thjeshtë dhe përfshin artikuj standardë për internet: email, fjalëkalim, monedhën kryesore të përdorur dhe numrin e telefonit. Imshtë e domosdoshme që të njiheni me termat dhe kushtet, politikën e privatësisë dhe të kontrolloni kutinë e duhur para se të klikoni në butonin"regjistrohu" në formë.

Një lidhje do të dërgohet në adresën e specifikuar të postës elektronike për të aktivizuar llogarinë tuaj të lojës. Ju duhet të ndiqni lidhjen në letër dhe të hyni në faqen e internetit të kazinosë. Rekomandohet menjëherë të plotësoni të dhënat tuaja personale në seksionin"Të dhënat e profilit". Ju duhet të tregoni emrin dhe mbiemrin, datën e lindjes, gjininë, vendin, qytetin, adresën dhe kodin postar. Shtë e rëndësishme që të dhënat e vërteta duhet të plotësohen në mënyrë që të shmangen konfliktet dhe situatat e pakëndshme. Administrata e shërbimit mund të kontrollojë të dhënat tuaja për korrektësi në çdo kohë.

Në të ardhmen, mund t'ju duhet të kaloni nëpër procedurën e verifikimit. Ajo kryhet në baza individuale. Për shembull, një lojtar dyshohet për lojë të gabuar ose shumë llogari, stili i bixhozit ose adresa IP ndryshon vazhdimisht. Procesi i verifikimit konsiston në ngarkimin e fotografive me cilësi të lartë të dokumenteve: një pasaportë kombëtare ose letërnjoftim, fatura e fundit e shërbimeve për regjistrim dhe një pamje ekrani ose foto e kartës së sistemit të pagesave.

FastPay Casino

Bonuse dhe promovime

Kazino e Shpejtë e Pagesave praktikon një politikë besnike ndaj lojtarëve të saj, dhe veçanërisht ndaj të sapoardhurve. Kazinoja shpesh zhvillon programe bonusi për depozitimin e parë të një llogarie lojrash.

Bonusi i depozitës së parë 100% (deri në 100 euro ose dollarë + 100 rrotullime falas). Ky është një promovim për lojtarët e rinj që kanë mundësinë të rrisin bankën e tyre fillestare. Ekzistojnë disa rregulla:

 • depozita e parĂ« nga 20 USD/EUR, 0.002 BTC, 0.05 ETH, 0.096 BCH, 0.4 LTC, 8800 DOGE;
 • bĂ«ni depozitimin tuaj tĂ« parĂ« pa pĂ«rdorur njĂ« kod bonus;
 • basti Ă«shtĂ« 50x i shumĂ«s sĂ« bonusit;
 • asnjĂ« kufizim nĂ« shumĂ«n e fitimeve tĂ« bonusit nĂ« para;
 • 100 rrotullime falas lĂ«shohen pĂ«r 20 secili brenda 5 ditĂ«sh.

Kazinoja gjithashtu ofron një program VIP individual për secilin lojtar të interesuar, kushtet e të cilit mund të gjenden në faqen e internetit në seksionin"Promo".

Transaksionet financiare

Kazino e Shpejtë e Pagesave është e hapur për shumë sisteme pagese, monedha parash dhe monedha kriptomonedha. Kështu që, mund të plotësoni bilancin tuaj të lojës duke përdorur:

 • Visa, Mastercard dhe Maestro;
 • kuletat elektronike WebMoney Ecopayz, Neteller, Skrill, Muchbetter, Mifinity, transferim i shpejtĂ«, EcoVoucher, Neosurf;
 • kriptovalutat: Bitcoin, para nĂ« dorĂ« Bitcoin, Ethereum, Litecoin, DOGEcoin, Tether.

Tërheqja e parave është në dispozicion në 13 nga shërbimet e ofruara më sipër. Kufijtë e depozitave variojnë nga 10 në 4000 euro ose dollarë, kriptovaluta - nuk ka kufizim në shumën maksimale. Tërheqjet janë të disponueshme nga 20 dollarë/euro, nga 0,01 bitcoin, litecoin ose eter, dogecoin është në dispozicion nga një mijë e tether - nga 20.

Afati kohor për tërheqjen nga pothuajse të gjitha shërbimet është nga një minutë në 2 orë - kjo është tërheqja më e shpejtë dhe më e garantuar e fondeve të fituara midis shërbimeve të ngjashme të kazinosë në internet.