Kazino Fastpay - shpërblime dhe kode promovuese

Lojërat e fatit me përvojë kanë dëgjuar tashmë për Kazinon e Shpejtë të Pagesave dhe i dinë të gjitha tiparet e saj. Më e rëndësishmja, kazino është zhvilluar nga bashkëpunëtorë me përvojë, të cilët nuk ishin të kënaqur me situatën në industri.

Mashtrimet e vazhdueshme të lojtarëve,"kurthet" në termat dhe kushtet e përdorimit të shërbimeve, konfirmimi shumë ditor i llogarive të lojërave - kjo është vetëm një listë e vogël e problemeve që kanë mbështjellë kazinotë në internet.

Kazino e Shpejtë e Pagesave është një përjashtim nga rregulli, pasi gjëja kryesore për shërbimin është vetëm cilësia e shërbimeve dhe klienti. Gjatë 3 viteve të ekzistencës së saj, kazinotë online janë bërë një nga projektet më të mëdha të lojërave të fatit. Shërbimi ka tërhequr prej kohësh lojtarë në Evropë dhe Amerikë.

Karakteristikat e kazinosë janë si më poshtë:

 • faqja zyrtare nĂ« internet Ă«shtĂ« pĂ«rshtatur jo vetĂ«m pĂ«r PC, por edhe pĂ«r pajisjet mobile;
 • faqja e internetit Ă«shtĂ« pĂ«rkthyer nĂ« mĂ« shumĂ« se 18 gjuhĂ«, duke pĂ«rfshirĂ« turqisht, gjermanisht, frĂ«ngjisht, finlandisht norvegjeze, çeke, ukrainase, kazake dhe tĂ« tjera;
 • kazino ka mbĂ«shtetje teknike gjatĂ« gjithĂ« ditĂ«s, e cila gjithmonĂ« do tĂ« ndihmojĂ« nĂ« zgjidhjen e problemeve tĂ« lojtarĂ«ve;
 • FPC ju lejon tĂ« keni kuleta tĂ« shumta nĂ« monedha tĂ« ndryshme dhe kriptomonedha: EUR, USD, CAD, AUD, NZD, NOK, PLN, JPY, ZAR, BTC, ETH, BCH, LTC, DOGE;
 • verifikimi i llogarisĂ« Ă«shtĂ« opsional nĂ«se tĂ«rheqja Ă«shtĂ« deri nĂ« 2000 dollarĂ« ose euro.

Koncepti kryesor i një kazinoje është korrelacioni midis emrit dhe gjendjes reale të punëve. Pagesat e shpejta të parave të fituara janë përparësia numër 1 për kazinotë. Besnikëria dhe të gjitha llojet e promovimeve, të cilat do t’i shohim më poshtë, kanë të bëjnë me Kazinon e Shpejtë të Pagesave.

Transparenca e kazinos garantohet nga licenca zyrtare e lojrave e Dama N.V., e cila ka numrin 152125.

FastPay Casino

Programet Bonus

Bonuse FastPay

Fastpay trajton përdoruesit e rinj të kazinosë me besnikëri të veçantë. Promovimet, të cilat praktikohen në shërbimin e lojërave të fatit për fillestarët, ju lejojnë të dyfishoni shumën e depozitës së parë dhe të merrni rrotullime falas (bonus deri në 100 euro ose dollarë + 100 rrotullime falas).

Sigurisht, ka disa rregulla:

 • depozita e parĂ« duhet tĂ« jetĂ« nga 20 USD/EUR, 0.002 BTC, 0.05 ETH, 0.096 BCH, 0.4 LTC, 8800 DOGE;
 • bonusi nuk do tĂ« funksionojĂ« nĂ«se depozita e parĂ« Ă«shtĂ« mĂ« shumĂ« se 100 USD/EUR ose nĂ« monedha tĂ« tjera nĂ« tĂ« njĂ«jtin ekuivalent;
 • duhet tĂ« bĂ«ni depozitimin tuaj tĂ« parĂ« pa pĂ«rdorur kodin e bonusit, pĂ«rndryshe promoja nuk do tĂ« funksionojĂ«;
 • basti Ă«shtĂ« 50x i shumĂ«s sĂ« rimbushjes;
 • asnjĂ« kufizim nĂ« shumĂ«n e fitimeve tĂ« bonusit nĂ« para;
 • 100 rrotullime falas lĂ«shohen pĂ«r 20 secili brenda 5 ditĂ«sh.

Kështu, nëse një lojtar i ri rimbush llogarinë e tij për 50 dollarë për herë të parë, atëherë për të përmbushur kushtet e bastit, ai duhet të vendosë baste që kapin shumën prej 2500 USD (50x50). Bonusi i mirëseardhjes duhet të shpërndahet brenda dy ditësh - kërkohet edhe ky kusht. Nëse i gjithë bonusi nuk pastrohet, paratë dhe fitimet e marra me ndihmën e tij thjesht zhduken. Ju mund ta anuloni një bonus të tillë në profilin tuaj personal në seksionin"Bonuset" ose të kontaktoni me ndihmën 24/7 për ndihmë.

100 rrotullime falas (rrotullime falas) - të dhëna përdoruesit çdo ditë, 20 rrotullime për 5 ditë. Fitimet nga ky lloj rrotullimesh falas kanë kufij: 50 euro ose dollarë, 0,05 BTC, 0,125 ETH, 0,24 BCH, 0,95 LTC, 22,000 DOGE. Ky kufizim vlen edhe për shumën e marrë me plotësimin e kushteve të bastit.

Rrotullimet e Kazinos FastPay janë pjesë e bonusit. Nëse bonusi ose fitimet nga rrotullimet falas janë anuluar, lëshimi ditor i FS ndalet. Importantshtë e rëndësishme të dini se bastet me para bonus dhe rrotullime falas nuk ndikojnë në asnjë mënyrë në rritjen e nivelit në programin VIP.

Ekziston një promovim tjetër i ngjashëm, i cili jep një shans të dytë (për rimbushjen e dytë të depozitës) për të rritur bankën fillestare për kumarxhinjtë (shansi i dytë me një bonus prej 75% deri në 50 EUR/USD). Dhe ajo ka rregulla të ngjashme:

 • depozita e dytĂ« nga 20 USD/EUR, 0.002 BTC, 0.05 ETH, 0.096 BCH, 0.4 LTC, 8800 DOGE;
 • bonusi nuk do tĂ« funksionojĂ« nĂ«se depozita e dytĂ« Ă«shtĂ« mĂ« shumĂ« se 50 USD/EUR ose nĂ« monedha tĂ« tjera nĂ« tĂ« njĂ«jtin ekuivalent;
 • bĂ«ni njĂ« depozitĂ« pa pĂ«rdorur njĂ« kod bonus;
 • bast Ă«shtĂ« i njĂ«jtĂ« - 50x e shumĂ«s sĂ« rimbushjes;
 • nuk ka asnjĂ« kufizim nĂ« shumĂ«n e fitimeve.

Në këtë rast, nëse lojtari rimbush llogarinë e lojës për 75 dollarë për herë të dytë, atëherë kushtet e bastit janë të barabarta me 3750 dollarë (shuma e depozitës shumëzohet me bastin).

Kazinoja gjithashtu ofron një program individual VIP për çdo lojtar të interesuar, i cili mund të gjendet në faqen e internetit në seksionin"Promo".

FastPay

Ringarko bonusin të Martën dhe të Premten

Çdo të martë, disa lojtarë marrin një email me një ftesë të veçantë për një bonus të rimbushur. Mund të aktivizohet duke bërë një depozitë minimale prej 20 EUR/USD ose në një monedhë tjetër në këtë ekuivalent. Ju gjithashtu mund të bëni një depozitë në kriptovalutë. Ulët: 0.002 BTC, 0.05 ETH, 0.096 BCH, 0.4 LTC, 8800 DOGE.

Rregulla të tjera të bonusit të rimbushjes:

 • bĂ«ni njĂ« depozitĂ« pa njĂ« kod bonus;
 • ringarkimi Ă«shtĂ« 50% e depozitĂ«s sĂ« bĂ«rĂ« tĂ« martĂ«n;
 • shuma maksimale e bonusit: 100 EUR, USD, 0,01 BTC, 0,25 ETH, 0,5 BCH, 1,9 LTC, 44,000 DOGE;
 • Kushtet e bastosjes varen nga niveli i lojtarit: nga 4 nĂ« 7 nivele - 40x tĂ« shumĂ«s sĂ« bonusit dhe nivelet 8-10 - 35x.

Bonusi i rifreskimit të së premtes është i ngjashëm, por ka disa ndryshime përsa i përket niveleve të lojtarëve. Pra, niveli i 4-të - bonus 50% e depozitës (deri në 50 EUR/USD), niveli 5 - 55% e depozitës (deri në 100 EUR/USD), 6 - bonus 60% (deri në 150 EUR/USD) , Niveli i 7-të - 65% e depozitës (deri në 200 EUR/USD), 8 - 75% bonus (deri në 200 EUR/USD), niveli i 9 - 100% (deri në 200 EUR/USD), niveli i 10 - 150 % e depozitës (deri në 200 EUR/USD).

importantshtë e rëndësishme të theksohet se shuma maksimale e shpërblimeve është në dispozicion në ekuivalentin përkatës prej 100 USD/EUR në monedha dhe kripta të tjera.

Bonusin e Nivelit të Lartë të Parave të Gatshme

Ky lloj shpërblimesh është i disponueshëm nga niveli i 8-të VIP i lojtarit. Për kalimin në:

 • Niveli 8 - stimul 150 €;
 • Niveli i 9-tĂ« - 1000 euro;
 • 10 niveli - 2500 euro.

Të gjitha shpërblimet e parave mund të konvertohen në monedha të tjera, ekuivalente me euron. Bast është 10 herë shuma e bonusit. Shtë e rëndësishme që një dhuratë e tillë të mos kreditohet automatikisht. Për ta marrë atë, duhet të kontaktoni shërbimin e mbështetjes (forma e reagimit ose biseda e shpejtë në sit - ikona në këndin e poshtëm të djathtë të ekranit).

FastPay Casino

Bonusi i Ditëlindjes

Bonusi i ditëlindjes është në dispozicion nga niveli i 2-të VIP i lojtarit. Gjithashtu nuk lëshohet nëse bixhozisti ka marrë kufizime të ftohjes ose vetë-përjashtimit. Bonusi është në dispozicion vetëm një herë në vit - në një ditëlindje. Për ta marrë atë, duhet të kontaktoni shërbimin e mbështetjes së kazinosë në internet. Gjithashtu, lojtari duhet të përmbushë kushtin e mëposhtëm: bast që nga momenti i lëshimit të bonusit të ditëlindjes së fundit duhet të jetë së paku 50% e numrit të kërkuar të pikëve që korrespondojnë me nivelin aktual të lojtarit.

Kthim mujor 10% pa bast

Ky bonus mund të kërkohet vetëm nga lojtarët nga niveli i 9-të VIP. Nivelet 9 dhe 10 do të marrin 10% të humbjeve në lojëra elektronike me një bast 0x në 21:00 me kohën e Moskës (ose 18:00 UTC) në ditën e parë të çdo muaji. Bastet nuk llogariten si para bonus në lojëra elektronike kur llogaritni bonusin. Vetëm humbjet në lojëra elektronike ose në"drejtpërdrejt" merren parasysh. Lojërat e tavolinës dhe lojërat e tjera përjashtohen nga kthimi i parave mujore.