Kazino Fastpay nuk ka shpërblime depozite

FastPay Casino

Koncepti kryesor është Kazino me Pagesë të Shpejtë - pagesa të shpejta për të gjithë lojtarët! Kjo kazino u shfaq për një arsye. Një grup i bashkëpunëtorëve të një shërbimi të lojërave të fatit në internet është takuar me mashtrim total në industrinë e lojërave të fatit. Por problemi i mashtrimit nuk është pengesa e vetme. Konfirmimi i verifikimit të llogarisë, i cili zgjat deri në 5-7 ditë, vonesa në pagesa,"kurthe" në rregullat e kazinos - për të ndryshuar të gjithë këtë, u krijua Kazino e Shpejtë e Pagesave! Ju lejon të merrni pagesa të menjëhershme, mbështetje të vazhdueshme dhe shpërblime bujare.

Kazino e Shpejtë e Pagesave është e licencuar nga Dama N.V. me numër regjistrimi 152125. Ekziston edhe një shërbim mbështetës 24 orë. Mund ta kontaktoni në kanalin Telegram, gjithashtu mund të gjeni një formë reagimi, një adresë e-mail dhe një buton për komunikim"të shpejtë" për përdoruesit e regjistruar - të gjitha këto mund t'i gjeni në faqen e internetit të FPC.

Profesionalizmi i ekipit të krijuesve konfirmohet nga rritja e vazhdueshme e audiencës së kazinove në internet. Gjithnjë e më shumë lojtarë amerikanë dhe evropianë po regjistrohen. Kjo është arsyeja pse faqja e internetit e kazinosë është në dispozicion në 18 gjuhë të botës.

Shkoni në kazino

Regjistrimi dhe verifikimi

Kushdo që është 18 vjeç mund të regjistrojë një llogari loje. Lojtarët nga kudo në botë mund të përdorin shërbimet e lojërave të fatit Fastpay nëse aktivitete të tilla lejohen në vendin në të cilin ndodhen.

Hapja e një llogarie në kazino FastPay është e lehtë. Për ta bërë këtë, duhet të klikoni në butonin"regjistrim" në sit ose të zbresni në faqe - arrijmë te formulari i regjistrimit.

Procedura e regjistrimit është e thjeshtë dhe përfshin artikuj standardë:

FastPay

 • email;
 • fjalĂ«kalimin;
 • monedha kryesore e pĂ«rdorur (mund tĂ« keni disa kuleta me monedha dhe kriptovaluta tĂ« ndryshme);
 • numri i telefonit.

E rëndësishme! Së pari duhet të njiheni me termat dhe kushtet, politikën e privatësisë dhe të kontrolloni kutinë e duhur përpara se të klikoni në butonin"regjistrohu" në formë.

Një lidhje për të aktivizuar llogarinë tuaj të lojës do të dërgohet në adresën e specifikuar të postës elektronike. Ju duhet të klikoni mbi të dhe të hyni në faqen e internetit të kazinosë. Pas kësaj, rekomandohet të jepni të dhëna personale në seksionin përkatës të llogarisë: emri dhe mbiemri, data e lindjes, gjinia, vendi, qyteti, adresa dhe kodi postar. Ju vetëm duhet të plotësoni të dhëna reale për të shmangur situata të pakëndshme. Administrata e shërbimit mund ta kontrollojë këtë informacion për korrektësi në çdo kohë.

Ndoshta në të ardhmen do t'ju duhet të kaloni nëpër procedurën e verifikimit. Ajo kryhet në raste të veçanta, ose nëse shuma e tërheqjes është më e madhe se kufiri i caktuar. Raste të veçanta janë kur një lojtar dyshohet për lojë të gabuar ose shumë llogari: stili i lojërave të fatit ose adresa IP ndryshon vazhdimisht. Procesi i verifikimit konsiston në ngarkimin e fotografive të dokumenteve: një pasaportë kombëtare ose letërnjoftim, një faturë të re të shërbimeve për regjistrim dhe një pamje ekrani ose foto të një karte sistemi pagese.

Duke u regjistruar në shërbim, i sapoardhuri do të ketë qasje në promovimet e mbajtura nga kazinoja në internet.

Promovimet e Bonusit

Besnikëria ndaj lojtarëve është një përparësi e rëndësishme për Fast Pay Casino. Programet e bonusit për të sapoardhurit po punojnë në kazino në mënyrë të vazhdueshme.

Shkoni në kazino

Bonusi i depozitës së parë 100% (bonus deri në 100 euro/dollarë (ose një monedhë tjetër në këtë ekuivalent) + 100 rrotullime falas). Ky promovim është për lojtarët e rinj që kanë mundësinë të rrisin bankën e tyre fillestare. Por ka disa rregulla:

 • depozita e parĂ« nga 20 USD/EUR, 0.002 BTC, 0.05 ETH, 0.096 BCH, 0.4 LTC, 8800 DOGE;
 • bĂ«ni depozitimin tuaj tĂ« parĂ« pa pĂ«rdorur njĂ« kod bonus;
 • basti Ă«shtĂ« 50x i shumĂ«s sĂ« bonusit;
 • asnjĂ« kufizim nĂ« shumĂ«n e fitimeve tĂ« bonusit nĂ« para;
 • 100 rrotullime falas lĂ«shohen pĂ«r 20 secili brenda 5 ditĂ«sh.

Kazinoja gjithashtu ofron një program individual VIP për çdo lojtar të interesuar, i cili mund të gjendet në faqen e internetit në seksionin"Promo".

Fastpay gjithashtu ka pa shpërblime depozite që janë në dispozicion të Shtunave. Shënim i rëndësishëm: lojtarët nga niveli i 2-të VIP mund të aplikojnë për një bonus të tillë. Një kusht i rëndësishëm është që lojtari të mbledhë shumën minimale të basteve për 6 ditë para ditës së lëshimit të bonusit. Equalshtë e barabartë me 100 euro ose ekuivalenti në monedhat e tjera: 100 USD, 0,01 BTC, 0,25 ETH, 0,5 BCH, 1,9 LTC, 44,000 DOGE.

Merren parasysh vetëm bastet e vendosura ndërmjet orës 03:00 me orën Moskë (00:00 UTC) të dielën dhe 23:59 UTC (02:59 e shtunë - me kohën e Moskës) të premten.

FastPay Casino

Fitimet ndryshojnë nga niveli:

 • Niveli 2: 15 rrotullime falas, fitime, bast 50x;
 • Niveli 3: 25 rrotullime falas, fitime, bast 45x;
 • Niveli 4: 35 rrotullime falas, fitime, bast 40x;
 • 5 niveli: 45 rrotullime falas, fitime, bast 35x;
 • Niveli 6: 55 rrotullime falas, fitime, bast 30x;
 • 7 niveli: 75 rrotullime falas, fitime, bast 25x;
 • Niveli 8: 100 rrotullime falas, fitime, bast 20x;
 • Niveli 9: 150 rrotullime falas, fitime, bast 20x;
 • Niveli 10: 500 rrotullime falas, fitime, bast 10x.

Fitimet që kanë tejkaluar këto kufij maksimalë do të anulohen në fund të bastit.

Lojërat dhe ofruesit

Katalogu i Kazinos së Shpejtë të Pagesave përmban një numër të madh të të gjitha llojeve të lojërave nga: Amatic, BTG, BGaming, Booming, EGT, ELK, EvoPlay, Belatra, Blueprint, Endorphina, Fantasma, Fugaso, Old skool, All41 Studios, Playson , Rabcat dhe ofruesit e tjerë.

Sot nuk ka lojëra të vjetruara ose të vjetra në kazino. Biblioteka azhurnohet vazhdimisht me tregtarët e rinj dhe lojërat e tyre. Kazinoja përdor vetëm programin më të fundit me teknologji moderne të animacionit 3D.

Kazino e Pagesave të Shpejta i kushton vëmendje jo vetëm makinave të fatit, por gjithashtu plotëson linjën e saj me lojërat e tjera të lojërave të fatit. Për shembull, ka kategori me ruletë, shkop polici dhe baccarat të ndryshme. Forma dhe kufijtë e këtyre lojërave ndryshojnë nga tabela në tryezë.

Transaksionet financiare

Kazino e Shpejtë e Pagesave ka krijuar një infrastrukturë të gjerë financiare rreth vetes. Kështu, kazino punon me një seri të sistemeve të njohura të pagesave, monedhave dhe kriptomonedhave. Kështu që, ju mund të plotësoni bilancin tuaj të lojës duke përdorur kartat Visa, Mastercard dhe Maestro. Kuletat elektronike janë në dispozicion: Webmoney Ecopayz, Neteller, Skrill, Muchbetter, Mifinity, transferim i shpejtë, EcoVoucher, Neosurf. Dhe, sigurisht, kriptovalutat: Bitcoin, Bitcoin cash, Ethereum, Litecoin, DOGEcoin, Tether.

Tërheqja e parave është në dispozicion në 13 nga shërbimet e ofruara më sipër. Kufijtë e depozitave variojnë nga 10 në 4000 euro ose dollarë, kriptovaluta - nuk ka kufizim në shumën maksimale. Tërheqjet janë të disponueshme nga 20 dollarë/euro, nga 0,01 bitcoin, litecoin ose eter, dogecoin është në dispozicion nga një mijë e tether - nga 20.

Afati kohor për tërheqjen nga pothuajse të gjitha shërbimet është nga një minutë në 2 orë - kjo është tërheqja më e shpejtë dhe më e garantuar e fondeve të fituara midis shërbimeve të ngjashme të kazinosë në internet.

Shkoni në kazino