Regjistrimi në Casino FastPay

Kazino e Shpejtë e Pagesave ka qenë në tregun e lojërave të fatit për më shumë se 3 vjet. Gjatë kësaj kohe, kazino online ka mbledhur përdorues nga e gjithë bota. Për më tepër, ambiciet e bashkëpunëtorëve të FPC janë të larta, gjë që frymëzon profesionalizëm dhe demonstron seriozitetin e administratës.

Uebfaqja zyrtare është në dispozicion në 18 gjuhë të botës dhe kuletat mund të plotësohen në një larmi të madhe të monedhave, duke përfshirë kripto. Shërbimi po zgjeron vazhdimisht shërbimet e tij dhe përpiqet t'i tregojë vetes gjithë botës.

Fastpay ofron më shumë se gjysmë mijë lojëra kumari në faqen e saj të internetit dhe numri i ofruesve thyen të gjitha modelet për shërbime të tilla - ka më shumë se 40 prej tyre. Itshtë e qartë se kazino drejtohet nga profesionistë të cilët garantojnë shpejt dhe shpejt pagesa të qëndrueshme për lojtarët e tyre. Ky koncept është në zemër të emrit të kazinosë.

Puna e shërbimit në internet është absolutisht e ligjshme dhe ligjore në shumicën e vendeve të botës. Kjo konfirmohet nga licenca speciale e lojërave të fatit të Dama N.V., me numrin e regjistrimit 152125.

Regjistrohuni në një kazino

Kush mund të hapë një llogari kazino

Kushdo që është 18 vjeç e lart mund të regjistrojë një llogari. Të miturit nuk lejohen të përdorin shërbime kumari sipas ligjeve të pothuajse të gjitha vendeve dhe licensuesve të lojërave të fatit.

Sigurisht, audienca kryesore e kazinosë janë vendet e ish republikave Sovjetike. Por bixhozistët nga kudo në botë mund të përdorin gjithashtu shërbime kumari, nëse aktivitete të tilla lejohen në vetë shtetin në të cilin ndodhen.

FastPay

Procedura e regjistrimit

Për t'u regjistruar në Casino Fast Pay, thjesht shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe klikoni në butonin"regjistrohu" në krye të ekranit në të djathtë. Opsioni i dytë është të zbresësh në fund të faqes dhe të plotësosh formularin e regjistrimit.

Fushat e formularit të regjistrimit janë standarde, ato duhet të specifikojnë të dhënat e mëposhtme:

 • email;
 • fjalĂ«kalimin e llogarisĂ« sĂ« lojĂ«s;
 • portofolin e monedhĂ«s (mĂ« tej mund tĂ« keni disa prej tyre dhe nĂ« monedha tĂ« ndryshme);
 • numri i telefonit.

Një pikë e rëndësishme është njohja me rregullat ("Termat dhe Kushtet)" dhe politikën e privatësisë. Rekomandohet fuqimisht që të njiheni me ta në mënyrë që në të ardhmen të mos ketë mosmarrëveshje me administrimin e shërbimit.

Pas procedurës së përfunduar, një email do të dërgohet në postën elektronike të specifikuar me një konfirmim të llogarisë së lojës. Ne konfirmojmë dhe hyjmë në faqen e internetit të kazinosë. Kjo është sa e lehtë është të regjistroheni në Casino Pay Fast . Por hyrja e plotë në shërbim nuk hapet menjëherë pas regjistrimit. Për ta bërë këtë, duhet të kalojmë në procesin e verifikimit të llogarisë së lojës.

Regjistrohuni në një kazino

Verifikimi

Për të kaluar verifikimin, duhet të hyni në llogarinë tuaj dhe të shkoni në seksionin"Të dhënat e profilit". Këtu mjafton të tregoni të dhënat personale: emri dhe mbiemri, data e lindjes, gjinia, vendi, adresa, kodi postar, qyteti dhe numri i telefonit. Veryshtë shumë e rëndësishme që këto të dhëna të jenë të azhurnuara dhe të sakta, sepse administrata e shërbimit mund t'i kontrollojë ato.

Verifikimi në kazino është plotësisht opsional. Ajo kryhet vetëm në raste të veçanta kur një lojtar dyshohet për lojë të gabuar, qoftë ai me shumë llogari, ndryshime të vazhdueshme të adresës IP ose stil i ndryshueshëm i lojës. Ndershmëria dhe profesionalizmi është gjëja kryesore jo vetëm në administrimin e shërbimit, por edhe në përdoruesit e lojërave të fatit.

Një rast tjetër kur kryhet verifikimi është tërheqja e fondeve mbi 2000 dollarë ose euro. Në këtë rast, lojtari thjesht duhet të verifikojë identitetin e tij si më poshtë:

 • ngarkoni dokumentin e identitetit tĂ« njĂ« lojtari tĂ« fatit (pasaportĂ« kombĂ«tare ose patentĂ« shoferi);
 • verifikoni vendbanimin (faturĂ«n e shĂ«rbimeve);
 • merrni njĂ« screenshot ose foto tĂ« sistemeve tĂ« pagesave me 8 shifra tĂ« mbyllura dhe kodin CVV.

Verifikimi është pjesë e politikës së sigurisë dhe është më mirë ta ndjekësh atë në mënyrë që të mos kesh probleme me tërheqjen e parave në të ardhmen.

Informacion i rëndësishëm për klientët e rinj

Do të jetë e rëndësishme të thuhet se rregullat e Kazinos me Pagesë të Shpejtë ndalojnë transferimin e një llogarie lojrash tek palët e treta ose të kesh më shumë se 1 llogari të regjistruar në shërbim nga një person. Shkelja e këtyre rregullave mund të rezultojë në bllokimin e llogarisë së lojërave pa rimbursim.

Çdo lojtar mund të ushtrojë të drejtën e vetë-përjashtimit nga një kazino në internet. Në rast pasiviteti për më shumë se 180 ditë, llogaria e lojës është e ngrirë. Për ndonjë pyetje tjetër, një lojtar mund të kontaktojë mbështetjen e Fastpay përmes postës elektronike, një formular përshtypjesh përmes postës dhe një bisede të shpejtë në faqen e internetit të kazinosë.

Lojërat e disponueshme pas regjistrimit

Casino Fast Pay Casino është e mbushur me një numër të madh të ofruesve të lojrave: Amatic, Belatra, BGaming, BTG, Booming, Blueprint, Bsg, EGT, ELK, Endorphina, EvoPlay, Fantasma, Fugaso, GameArt, Habanero, etj. gjysmë mijë lojëra janë në dispozicion në faqen kryesore të kazinosë në internet. Ato mund të renditen, kërkohen për interesante ose nga një ofrues specifik.

Sigurisht, shumica e lojërave janë të gjitha llojet e makinave të fatit. Importantshtë e rëndësishme të theksohet se nuk ka lojëra të vjetra në kazino dhe biblioteka shpesh azhurnohet. Shitësit e lojërave përdorin vetëm pajisje moderne për të siguruar kënaqësi estetike nga animacionet 3D në lojë.

Bonuse për lojtarët e rinj

Të sapoardhurit e Casino Fast Pay marrin një besnikëri të veçantë kur regjistrohen në sit. Shërbimi paraqet disa promo , të cilat ju lejojnë të dyfishoni shumën e depozitës së parë dhe të merrni rrotullime falas (bonus deri në 100 euro ose dollarë + 100 rrotullime falas).

Të gjitha këto promovime u nënshtrohen disa rregullave:

 • depozita e parĂ« duhet tĂ« jetĂ« nga 20 USD/EUR, 0.002 BTC, 0.05 ETH, 0.096 BCH, 0.4 LTC, 8800 DOGE;
 • bonusi nuk do tĂ« funksionojĂ« nĂ«se depozita e parĂ« Ă«shtĂ« mĂ« shumĂ« se 100 USD/EUR ose nĂ« monedha tĂ« tjera nĂ« tĂ« njĂ«jtin ekuivalent;
 • duhet tĂ« bĂ«ni depozitimin tuaj tĂ« parĂ« pa pĂ«rdorur kodin e bonusit, pĂ«rndryshe promoja nuk do tĂ« funksionojĂ«;
 • basti Ă«shtĂ« 50x i shumĂ«s sĂ« rimbushjes;
 • asnjĂ« kufizim nĂ« shumĂ«n e fitimeve tĂ« bonusit nĂ« para;
 • 100 rrotullime falas lĂ«shohen pĂ«r 20 secili brenda 5 ditĂ«sh.

Pra, nëse një lojtar lojtari depoziton $ 100 për herë të parë, atëherë për të ekzekutuar bastin, ai duhet të vendosë baste me vlerë 5000 USD (100x50). Bonusi i mirëseardhjes duhet të shpërndahet brenda dy ditësh - kërkohet edhe ky kusht. Nëse i gjithë shpërblimi nuk është bërë bast, paratë dhe fitimet e marra me ndihmën e tij digjen. Ky bonus mund të anulohet në llogarinë tuaj personale.

Duhet të theksohet se 100 rrotullime falas i lëshohen një lojtari të ri çdo ditë për 20 brenda 5 ditëve. Fitimet nga ky lloj bonusesh kanë disa kufizime: 50 euro ose dollarë, 0,05 BTC, 0,125 ETH, 0,24 BCH, 0,95 LTC, 22,000 DOGE.

Rrotullimet falas janë pjesë e bonusit. Pra, nëse vetë promovimi ose fitimet nga rrotullimet falas janë anuluar, lëshimi i tyre ndalet. Importantshtë e rëndësishme të dini se bastet me para bonus ose rrotullime falas nuk kanë absolutisht asnjë efekt në nivelimin në programin VIP të kazinosë në internet.